کاسبان

نیازمندی های تخصصی کاسبان دات کام

فلاسک ازت رک خور

فلاسک ازت رک خور

آگهی رایگان
  •  09123454855
  • [email protected]
  •    تهران تهران
  • صنعت گازهای صنعتی گاز نیتروژن
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
  • تهران خ امام خمینی مقابل مسجد جد پاساژ نوایی پ 12 پرشیا گاز آسیا
  • هنگام تماس یادآوری نمایید که آگهی را در سایت کاسبان مشاهده نموده اید

فلاسک رک خور

امروزه با گسترش تکنولوژی در بخش صنعت، کشاورزی و آزمایشگاه ها و ورود تجهیزات مرتبط شاهد رشد چشمگیر و گسترش سهولت ناشی از به کارگیری علم می باشیم.

آزمایشهای  انجام شده به وسیله نیتروژن مایع و سرمای بالای منفی 196 درجه نیتروژن امکان نگه داری نمونه  را برای مدت طولانی با حفظ تمام شاخصه های ذاتی نمونه به راحتی میسر می سازد.

مخازن نگه دارنده نیتروژن یا همان فلاسک های نیتروژن یا فلاسک نگه دارنده ازت مخزنی آلومینیمی می باشد که به وسیله سطح و مایع خلاء موجود نمونه را نگه داری و منتقل می نماید.

فلاسک های نیتروژن مایع در دو دسته فلاسک رک خور و فلاسک کنیستر دار طبقه بندی می شود.

در مدل فلاسک رک خور امکان نگه داری نمونه در رک های داخل با مدت زمان طولانی میسر می شود و در مدل کانیستر دار نمونه مربوطه جا به جا و از محلی به محل دیگر منتقل می شود.

مارک YDS:

پرشیا گاز آسیا با نمایندگی انحصاری در حوزه فروش فلاسک های ازت (فلاسک رک خور و فلاسک کانیستر دار) از شرکت YDS (بزرگترین تولید کننده انواع فلاسک های ازت مایع در آسیا و تنها صادر کننده به اروپا)

اقدام به توزیع مخازن نیتروژن مایع برای مصارف صنعتی،پزشکی، کشاورزی از این شرکت با تضمین کیفیت می نماید.

پرشیا گاز آسیا طیف گسترده ای از مخلوط نیتروژن مایع آلومینیوم مایع (فلاسک ازت) را  ارائه می دهد که به طور گسترده ای برای اهداف پزشکی و علمی مورد استفاده قرار می گیرد.

مانند: برای حفظ مایع منی، جنین، تخم ریزی، واکسن، پوست، ارگان و سایر مواد بیولوژیکی، مونتاژ سرد، ابزار و اجزای خنک کننده، سرد و غیره 

این الیاف دارای اشکال، اندازه و ظرفیت های مختلف هستند و این نیتروژن از جنس عایق و خلاء است. ساختار آلومینیومی سبک وزن حمل و نقل آسان را تضمین می کند و رنگ پلی اورتان دوام طولانی را تضمین می کند.  

ظرفیت  مخازن ارائه شده مایع از 2 لیتر تا 100 لیتر متغیر است.

گاز نیتروژن