آیا شغل شما کفاف زندگی تان را نمی دهد؟ آیا وقت اضافه دارید ؟ آیا به دنبال شغل دوم و یا سوم هستید؟ آیا می خواهید درآمد اضافه ای کسب نمایید ؟ و آیا ….

اگر شغلی ثابت دارید و به دنبال افزایش درآمد خودتان هستید با ما همراه باشید تا به شما روش هایی را آموزش دهیم که با کمک آن ها درآمدتان را بیشتر کنید .

آیا می دانید که کم شدن حساب بانکی می تواند بر روی سلامت افراد تأثیر بگذارد ؟ استرس پول تنها مربوط به افراد ضعیف جامعه نیست این استرس را افراد پولدار که دغدغه ای هم ندارند می گیرند .

کسب درآمد

با کسب درآمد اضافه می توانید این استرس مالی را کاهش دهید .

روش های زیادی وجود دارد که به کمک آن ها می توانید افزایش درآمد داشته باشید از جمله ساخت وب سایت ، ارسال پیامک های تبلیغاتی و …

از کجا باید شروع کرد ؟

راه اندازی یک کسب و کار خدماتی

این نوع از کسب و کار برای راه اندازی نیازی به هزینه های زیادی ندارد . ابتدا باید افرادی که قصد دارید برای آن ها خدماتی را ارائه دهید را باخبر کنید تا این افراد دیگران را با خبر سازند . از جمله کارهای خدماتی مثل تهیه ی غذا ، بازاریابی آنلاین ، نویسندگی ، انجام کارهای نظافتی و … شما با ارسال رایانامه های تبلیغاتی نیز احتمالا می توانید خیلی سریع برای خودتان مشتری جمع کنید و کارتان را روی روال عادی بیندازید .

سرمایه گذاری کنید .

اگر سرمایه ای دارید می توانید از آن برای خرید ملک در خارج از کشور سرمایه گذاری کنید زیرا قیمت ملک در دیگر کشورها ارزان تر از کشورخودمان است. البته اگر تجربه و آشنای مطمئن ندارید در داخل کشور نیز می توانید ملک ارزان پیدا نمایید.

کسب درآمد

تخصص های تان را به اشتراک بگذارید

اگر دانشی دارید که می توانید آن را به دیگران ارائه دهید حتما این کار را انجام دهید و یا این که دانسته های تان را به کتاب تبدیل کرده و آن ها را به فروش برسانید .

برای خودتان فروشگاه آنلاین بسازید . برای این کار می توانید از افرادی که در این زمینه تخصص دارند نیز کمک بگیرید تا کارتان سریع تر پیش برود .

وسایل اضافه تان را به اشتراک بگذارید .

اگر خودرویی دارید که بدون استفاده است یا خانه ای که از آن استفاده نمی کنید می توانید آن ها را اجاره داده و به راحتی کسب درآمد کنید .

کسب درآمد

از مهارت های تان کسب درآمد کنید .

اگر مهارتی دارید می توانید آن را با آموزش دادن به دیگران تبدیل به پول کنید .

کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی ( تلگرام)

برای کسب درآمد از طریق تلگرام ابتدا یک کانال به نام کسب و کارتان ایجاد کنید . دقت داشته باشید نامی که انتخاب می کنید جذاب باشد . در صورتی که خودتان به دلیل مشغله های کاری نمی توانید مدیر کانال باشید از دیگران کمک بگیرید . هر روز کانال تان را به روزرسانی کنید . برای زیاد شدن اعضای کانال تان باید کانال را تبلیغ کنید .

توسط این کانال ها می توانید لباس به فروش برسانید . یا به آموزش بپردازید و یا این که کارهای خدماتی را انجام داده و از طریق آن ها به کسب درآمد بپردازید .

افزایش درآمد از طریق بازاریابی تلفنی

این کار را تنها با داشتن یک خط تلفن می توانید انجام دهید .

کسب درآمد

با انجام دادن کارهای هنری هم می توانید درآمدتان را زیاد کنید . از جمله کارهای هنری مثل خیاطی ، گلدوزی ، گل سازی ، آشپزی و …

از همین امروز دست به کار شوید و کسب و کاری را برای خودتان به راه بیندازید و از طریق آن کسب درامد اضافه داشته باشید .